Hakkımızda

Image

                  1993 yılında uluslararası işler için çok çeşitli geçmiş deneyimlerin sonucu olarak kurulmuştur. Merkez ofisi Türkiye'de bulunmakta ve ABD'de ve Rusya Federasyonu'nda ofisleri hizmet vermiştir

Tüm alt sektörleri ile profesyonel iş alanımızda; Birçoğu farklı ülkelerde olmak üzere, Sudan, İngiltere, Yunanistan, Belçika, Hollanda, Çin ve, Farklı kıtalarda Afrika, Asya, Avrupa ve Amerika ile uluslararası ticarette aktif ilişkiler devam ettirmiş ve ABD, Almanya, İngiltere ile ihtiyaç duyulan ülkelerdeki projeler için finansman düzenlemek üzere geliştirici olarak çok alanda proje tamamlamıştır.

KORAYGUR 25 yılı aşan uluslararası tecrübesi ile girmiş olduğu her sektörde en iyisini yapma prensibi ile hareket etmiş ve bu prensiple GÜR Doğal Kaynak Suyunu hayata geçirmiştir.

GÜR Doğal Kaynak Suyu, Hizmet verdiği sektörün sorumluluklarının bilincinde olup müşteri memnuniyeti, kalite ve hijyenin temel ilkesi olduğu gerçeğinden hareketle, doğal kaynak suyunu, en yüksek kalite ve hijyenle, güneş görmeden abonelerine ulaştırmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren, her zaman abone sağlığı ve memnuniyetini on planda tutan firmamız, her geçen gün abonelerine daha iyi hizmet vermek için yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Türkiye’de her zaman ilklere adım atan firmamız abonelerine daha iyi hizmet vermek için AR-GE araştırmalarına her daim yatırım yapmaktadır.

GÜR Doğal Kaynak Suyu olarak Ankara’da Hizmete girmiş olup ve yakın zamanda Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hızlı, Kaliteli ve güçlü dağıtım ağı ile TEK KAYNAKTAN hizmetinize sunacaktır.

GÜR Doğal Kaynak Suyun içermiş olduğu değerler ve PH 8.14 değeri sayesinde düzenli olarak içtiğinizde sindirim sisteminiz iyileşmeye başlar. yediğiniz besinlerin parçalanmasına yardımcı olarak, sindirim sisteminin mükemmel çalışmasını sağlar. saç köklerindeki sınır uçlarını aktif hale getirir. Uzamasına da yardımcı Olur. Vücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırdığı için yaşlanmayı yavaşlatır. Cilt hücrelerini tamir ederek, cildin esnekliğini arttırır bu da cildin daha parlak ve daha canlı görünmesiyle sonuçlanır.

Kaynağımızın Tarihçesi

GÜR Doğal Kaynak Suyunun tarihi Romalılar dönemine dayanıyor, zamanın roma imparatoru şifa kaynağı olarak bilinen ve sağlık tanrısı Asklepios`a ithaf edilmiş bu suyu, 50 km tas borular ve su kemerleri yaptırarak şehre taşımıştır, ve şehire de Asklepios`a ithafen Asklepion ismini vermiştir. Roma imparatorluğu yıkıldıktan sonra kemerler ve tas borular tahrip olmuş ve binlerce yıl içeresinde bu kaynak unutulmuş ve kayıp olmuştur.
Biz şirket olarak bu şifa kaynağını bulduk ve yeniden insanlığa sunduk. Kaynağımız ve fabrikamız Ankara Elmadağ Kayak Merkezinin 4 km kuzeydoğusunda 1600 metre rakımındadır.

Amaç ve Hedeflerimiz

GÜR Doğal Kaynak Suyu ailesi olarak Kalite ve hijyen standartlarına yasal gerekliliğe uygunluğun yanında, abonelerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak amacıyla firmamız her türlü yenilik ve hizmete açık olup abonelere her zaman en sağlıklı ürünlerle hizmet vermeyi hedefler.

Değerlerimiz

  • SAĞLIK

    Su sağlıktır. Gür Doğal Kaynak Suyu "Şifa İçin" sloganıyla öne çıkmaktadır.

  • KALİTE

    Fabrikamızı son teknolojiler ile donattık. Bu sayede ürün kalitemiz sürekli kontrol ediyoruz.

  • İNOVASYON

    Sürekli nasıl daha iyi oluruz, kendimizi, ürün ve hizmetlerimizi nasıl daha iyi geliştiririz diye çalışıyoruz.

FABRİKAMIZ

Elmadağ zirvesinde kirlenmeden uzak bir alanda kurulu su fabrikamız çok geniş bir araziye ve son teknoloji bir binaya sahiptir. Suyumuz kaynağında el değmeden şişelenmekte olup laboratuvarımızda kanunlara uygun olarak sürekli analiz edilmektedir.